Hakkımızda

overlay-img-01
Biz Kimiz

Bandırma'nın En Gözde Yemek Dağıtım Şirketi Doğuş Yemek

Ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir..Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Bandırma Doğuş Yemek Sanayi personeli tarafından gerçekleştirilir.
Doğuş Yemek Bandırma'da faaliyet gösteren catering firmaları arasında düğün, program, iftar yemeği gibi organizasyonları sorunsuz yapmış, her bir organizasyonda o organizasyon için farklılık yaratmış, Bandırma'nın önde gelen deneyimli firmasıdır. Sanattan, davetlere, iş programlarından, seminerlere her tip organizasyon konusunda da yenilik ve farklılık yaratmada her zaman müşterilerimizi şaşırtan yaratıcı organizatörlerimiz, deneyimli personeli ve onlarca araçlık hizmet filomuz ile kusursuz bir geçmişe sahibiz. Catering hizmetimiz de sunduğumuz yiyeceklerimizin hepsini bünyemizde kendimiz üretmekteyiz. Sadece miktar olarak değil, çeşit ve lezzet olarak da Bandırma'da kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz bu konuda en iyi referanslarımızdır. Bu sebeple catering hizmetimizde de istenilen her çeşit yemek ve aperatifi istenilen her yere, her zaman ve miktarda tedarik etme konusunda muazzam bir güce sahibiz.

Misyon-Vizyonumuz

Misyonumuz

Toplam Kalite Yönetimi’ni felsefe edinerek, sağlıklı çalışma koşullarında kalite - fiyat - tedarik açısından rekabet edebilir seviyede Catering hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen, değerlerimize sahip çıkarak sektöründe tercih edilen, kendisini sürekli yenileyen bir marka olmak.